Olof Hermelin oljemålning
2014-09-14
264246
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
HERMELIN, Olof (1827-1913): Sommarlandskap vid sjö, signerad och daterad O.Hermelin -96, olja på duk, 53x80 cm