Antoni Tapies färglitografi
2014-09-25
264222
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Komposition, signerad och numrerad Tapies 3/100, färglitografi, 74x54 cm
Gulnad