Antoni Tapies färglitografi med relief
2014-09-25
264219
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
TAPIES, Antoni (Spanien 1923-2012): Untitled from Folder of Seven Prints, 1960, färglitografi med relief, signerad och numrerad Tàpies 14/50, Litteratur: Galfetti 35