Olle Nordberg oljemålning
2014-09-14
264196
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): "Bruden", signerad och daterad Olle Nordberg -72, olja på pannå, 22x16 cm
Med dedikation på spännram