Olle Nordberg oljemålning
2014-09-14
264193
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Flicka med hatt, signerad och daterad Olle Nordberg, 75, olja på pannå, 24x19 cm