Bokskåp 1880-tal
2014-09-13
264170
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOKSKÅP, 1880-tal, valnöt, krön med skuren dekorhöjd 248, 109x49 cm, nyckel finns
Bruksslitage