Dali färgträsnitt
2014-09-13
264108
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989): ur Divine Comedy, signerad Dali, signerad och numrerad Dali 20/150 med blå penna, färgträsnitt, bladstorlek 33x26 cm