Skedar 1800-tal
2014-09-12
264107
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKEDAR, 12 st, 1800-tal, olika mästare, de flesta med varianter av gammalfransk, vikt ca 385 g
Delvis med skador