Henri Matisse litografi
2014-09-13
264104
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATISSE, Henri (1869-1954): Femme, signerad i trycket Henri Matisse, litografi, 31x23 cm, enligt påskrift på baksidan av ramen "Poemes et Fleurs" upplaga 300 ex.