Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): (4 st), Väggreliefer, gips, terracotta, delvis signerade, ca 17x22, 18x17, 11x21, diameter ca 17 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
263866
2014-09-13