Golvlampa "Bumling"
2014-09-11
263853
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, med tidningshylla, 1950-tal, blålackerad stomme i metall, höjd ca 154 cm
Bruksslitage