Sven Lundqvist skulptur
2014-09-12
263793
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDQVIST, Sven (1918-2010): (4), modellstudier, gips, delvis signerade, höjd ca 11-15 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö