Oidentifierad konstnär oljemålning
2014-09-13
263783
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Holländsk landskapsvy, signerad, ca 40x60 cm