Skålfat Kina 1800-tal palatsinteriör
2014-09-11
263776
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor med palatsinteriör, längd 28 cm
Mindre stjärnspricka i glasyren inuti, slitage