LG Lundberg blandteknik
2014-10-01
263764
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LUNDBERG, LG (född 1938): "Från Stockholms skärgård", daterad a tergo 2001, signerad i plåten LG Lundberg, blandteknik, ca16x21,5 cm