CArl August Fahlgren oljemålning
2014-09-13
263763
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAHLGREN, Carl August (1819-1905): Kvinnofigur på landsväg, signerad och daterad C.A. Fahlgren 1895, olja på duk, ca 32x50
Krackeleringar, ojämn duk