John Jon-And akvarell
2014-10-01
263752
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): "Böjd framåt", troligen 1930-tal, stämpelsign, akvarell, ca 53x34 cm
Hanteringsveck