John Jon And litografi
2014-10-01
263745
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JON-AND, John (1889-1941): "Ut mot havet II", stämpelsignerad Jon And, litografi, ca 30x34 cm