Greta Gerell oljemålning
2014-09-12
263744
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GERELL, Greta (1898-1982): "Bockgården, Rättvik, Dalarna", signerad Gerell, olja på duk, ca 38x46 cm