Olle Nordberg oljemålning
2014-09-12
263715
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Interiör med par, signerad Olle Nordberg-60, olja på pannå, 38x46 cm