Ljusstakar 1 par
2014-09-11
263705
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, porslin och mässingsstomme, bemålad blomsterdekor, höjd 23 cm
Skador och nagg