Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BROUWER, Adriaen (1605/06-1638): Hans art, 1700-tal, krogslagsmål, olja på duk, otydligt signerad,
Duklagning
263684
2014-09-12
Gör en kostnadsfri värdering här