Bordslampa 1800-tal andra hälft
2014-09-18
263627
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-tal andra hälft, fot av svart-vit marmor, bronsmonterad, förgylld, höjd 59 cm
Ursprungligen dekorationsurna, elektrifierad, smärre skador