Ljusstakar 17/1800-tal
2014-09-19
263625
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 4 st, 17/1800-tal, förgylld brons, spiralvridet skaft, klockformad fot med godronnering, höjd 27,5-28 cm
Lagningar, smärre skador