BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel oljemålning
2014-09-12
263593
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERTEL-NORDSTRÖM, Bertel (1884-1967): Kustvy med måne, signerad och daterad Bertel-Nordström 1936, olja på duk, 73x92 cm
Smärre ytskador