Fat fajans
2014-09-11
263572
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, fajans, 1700-tal, underglasyrblått i kinesiserande dekor, längd 31 cm
Nagg, glasyrbortfall