Tedosa porslin
2014-09-11
263566
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TEDOSA, porslin, 1900-tal, förgylld kinesiserande dekor av figurscen, höjd 17 cm