Karl Höglund färglitografi
2014-09-12
263529
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGLUND, Karl (född 1940): Maskerad, signerad, EA, färglitografi, ca 86x59 cm