Bordsuppsats i brons
2014-09-10
263432
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSUPPSATS, 1900-tal, brons, kerubfigur med skål i slipat glas, höjd 81 cm
Smärre nagg, skador