Tekoppar kaffekoppar
2014-09-10
263407
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TEKOPPAR med fat (21 st), 14 KAFFEKOPPAR med fat (15 st), SKÅL, 1900-talets början, röd kantdekor
Bruksslitage