Peter Dahl litografier
2014-09-11
263324
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): (2) signerade litografier ur Fredmans epistlar samt en osignerad litografi, i ej tillhörande grafikmapp