Chiffonjé 1800-tal
2014-09-10
263321
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-alets slut, fanér i valnöt, invändigt med lådinredning, fack delvis med dragjalusi, höjd ca 129, 124x51 cm, nyckel medföljer
Smärre slitage