Peter Dahl färglitografi
2014-09-10
263300
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): "Restauranginteriör", signerad Peter Dahl, 259/375, färglitografi, ca 58x87 cm