Vaser
2014-09-09
263272
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 1 par, porslin, 1800-talets slut, familjeporträtt på Lilly Bäckström och söner, höjd 32 cm
Båda med omfattande lagningar och skador