Arne Jones träsnitt
2014-09-09
263223
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JONES, Arne (1914-1976): "Rum utan filial", signerad Arne Jones -50, träsnitt, numrerad 15/25, 40x28 cm
Fläckar