Etsning Hans Norsbo
2014-09-10
263205
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NORSBO, Hans (1897-1955): Stadsmotiv i vinter med rinnande å, signerad och daterad Hans Norsbo 1949, etsning, 21,5x17 cm
Obetydliga fläckar