Oljemålning kvinnoporträtt
2014-09-10
263191
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, monogramsignerad G. ST Kvinnoporträtt, olja på duk, oval 30x23 cm
krackeleringar