Lockaskar
2014-09-08
263180
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCKASKAR, porslin, Kina, 1900-tal, hundformade, längd ca 22 cm
Proveniens: Skulptören Sven Lundqvist, Lidingö
Smärre nagg