Lennart Gram oljemålning
2014-09-10
263162
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GRAM, Lennart (1910-1996): Stilleben, signerad Gram, olja på duk, 43x62 cm