Leopold Fare oljemålning
2014-09-10
263144
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FARE, Leopold (1926-1996): "Franskt landskap", signerad Fare, 1961, olja på duk, 46x61 cm