Skrin i pärlemor
2014-09-08
263128
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIN, 1900-talets början, reliefdekor i pärlemor, höjd 13,5, 24,5x14,5 cm, nyckel finns
Skador