Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
VAS, i form av björkstubbe, Gustavsberg, omkring 1900, höjd 24 cm
Zustandsbeschreibung
Krackeleringar, nagg
263116
2014-09-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner