Gustav Rudberg färglitografier
2014-09-10
263109
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): (2) Segelbåt i hamn samt gårdsexteriör, signerade Gustav Rudberg, 235/300 samt 170/250, färglitografier, 20x20 resp. 20x27 cm