Bordslampa Louis XV-stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1900-tal, Louis XV-stil, förgylld brons, elektrifierad, höjd ca 58 cm
Kuntoraportti
263062
Päivämäärä:
2014-09-08