Olle Bonniér pastell
2014-09-09
263046
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Skiss, signerad och daterad OB -62, pastell, 25x33 cm
Mindre pappersskador