Shirley Tommos vävnad
2014-09-07
262953
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VÄVNAD, Shirley Tommos (född 1933): "Holger Blom´s sommarstockholm", monogramsignerad och daterad ST 85, ca 111x229 cm