Skedar silver 1700-tal
2014-09-07
262931
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKEDAR, 4 st, silver, 1700-tal, stämplade Granbom, Stråtin, C Fahlberg, Schwart, delvis med monogram, längd 20-22 cm