Gallerskål Kina kantonporslin
2014-09-07
262925
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GALLERSKÅL, porslin, Kina, 1800-talets slut, figural dekor i emaljfärger, längd 28 cm
Bruksslitage, obetydliga nagg