Peter Dahl färglitografi
2014-09-25
262859
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Dans till orkester, signerad Peter Dahl, numrerad 10/375, färglitografi 56x40 cm