Jeny Konak oljemålning
2014-09-09
262795
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KONAK, Jeny (1900-tal), haästporträtt, signerad och daterad 1939, olja på pannå, 39x29 cm